Ve 12. kole FITPARTNER GASTRO 1.B třídy jsme přivítali tým SK Petrovice a po odloženém 11. kole jsme měli velkou chuť. Utkání bylo hodně vyostřené, hlavně ze strany hostí, kdy za prvních 11 minut byly uděleny hned 3 žluté karty. Branky nicméně začaly padat až v druhé půli. Nejprve Láďa Černý otevřel v 53. minutě skóre. Pak došlo na dvě rychlé žluté karty pro hráče hostí, což znamenalo kartu červenou. Druhé provinění navíc bylo potrestáno pokutovým kopem, kterým Peťa Jendruščák nepohrdl a zvýšil na 2:0. Skóre poté uzavřel na konečných 3:0 Jirka Ivaník. Před dohrávkou s Dobříčí jsme tedy nabrali notnou dávku sebevědomí.

SK Tochovice – SK Petrovice 3:0

Branky: 53´ Ladislav Černý, 67´ Petr Jendruščák (pok. kop), 81´ Jiří Ivaník

ČK: 63´ Vratislav Fořt (SK Petrovice)

Sestava SK Petrovice: Vít Zrůbek – Tomáš Brosch (80´ Václav Podlipský), Vratislav Fořt, Jan Talaváňa, Marek Mašata, Štěpán Štemberk, Jan Kašpar (80´ Václav Podlipský), Jan Mandík – Lukáš Mandík (80´ Václav Podlipský), Ondřej Štemberk, Jaroslav Paták

Sestava SK Tochovice: Lukáš Molnár – Jakub Molnár (86´ František Mourek), Petr Jendruščák, Pavel Ivaník – Jiří Lantora, Karol Partika, Daniel Huňa, Tomáš Brychta (82´ Ondřej Slačík), Pavel Janát – Ladislav Černý (82´ Jiří Vítek), Jiří Ivaník 87. (88. Marek Karcol)

Další utkání nás čeká v sobotu 26.11.2016 na hřišti FK Dobříč 1940 (dohrávka 11.kola).

Sekce: Aktuálně