V dohrávce 11. kola FITPARTNER GASTRO 1.B třídy jsme zavítali na hřiště týmu FK Dobříč 1940 a chtěli jsme podzim zakončit vítězstvím. V první půli jsme se ujali vedení 1:0, kdy Peťa Jendruščák trefil z rohového kopu Máru Karcola do hlavy. Druhý zásah přišel v 89. minutě hry. Láďa Černý se přišel na poslední minuty do hry v momentě nařízeného přímého volného kopu za faul na Jirku Ivaníka. Náhoda nebo ne, vzal si balon a poslal míč nechytatelně k tyči.

SK Tochovice – FK Dobříč 1940 2:0

Branky: 53´ Ladislav Černý, 67´ Petr Jendruščák (pok. kop), 81´ Jiří Ivaník

ČK: 63´ Vratislav Fořt (SK Petrovice)

Sestava SK Petrovice: Tomáš Hejduk, Jan Kadlec, Václav Kadlec – Jan Petrla, Adam Coufal (62´ Michal Borovička) – Roman Šittich, Petr Moučka, Jakub Svatek, Lukáš Jelínek, Pavel Caizl, Tomáš Slavík

Sestava SK Tochovice: Lukáš Molnár – Karel Teska, Pavel Ivaník, Petr Jendruščák, Jakub Molnár – Marek Karcol (76´ František Mourek), Daniel Huňa, Tomáš Brychta, Pavel Janát, Jiří Lantora – Jiří Ivaník (88´ Ladislav Černý)

Další utkání nás čeká v sobotu 25.03.2017 na domácím hřišti s TJ Tatran Sedlčany B.

Sekce: Aktuálně