Náš B tým se v novém složení (nad 35. let) utkal v prvním kole IV. třídy s týmem Obecnice a na jeho hřišti po prvním poločase vedl 3:0 po brankách Ládi Černého a Petra Sadílka, který se prosadil dvakrát za 10 minut. Nutno dodat, že „Sáďa“ sahal po i hat-tricku, ale nebylo mu, k radosti jeho peněženky, přáno. Bohužel krátce před půlí si Martin Krotký udělal operované koleno a musel odkulhat ze hřiště. Doufáme, že to nebude nic vážného a stejně jako v případě Tomáše Macka to spraví Alpa a tejpa. Po půli se ukázalo, že „béčko“ má za sebou jen jeden společný trénink a nasazené tempo jsme neudrželi. Kombinace vázla a šance zůstaly neproměněny. Naopak soupeř vycítil šanci a branka do půle jim dodala potřebné síly dohnat manko. Bohužel se mu to v 58. minutě podařilo a v 75. minutě se dokonce ujal vedení, které udržel a mohl slavit vítězství.

Slavoj Obecnice – SK Tochovice B 4:3 (1:3)

SK Tochovice: Šimůnek Vítězslav, Brychta Tomáš, Weikert Libor, Šimůnek Martin, Žáček Pavel, Větrovský František, Poledník Richard, Mourek František, Karcol Marek, Černý Ladislav, Suchopár Jiří, Sadílek Petr, Purkart Tomáš, Svoboda Petr, Krotký Martin, Janát Pavel

Sekce: Aktuálně