V 5. kole SPORT INVEST 1.A třídy jsme přivítali na našem hřišti tým SK Černolice. Jedinou změnou v jinak plné sestavě byl Víťa Šimůnek v brance místo nemocného Lukáče Molnára. Nutno uznat, že Víťa se s utkáním popasoval skvěle a podal vynikající výkon. Skóre otevřel ve 14. minutě Jeny Císař po přihrávce Filipa Ježka. Bohužel jsme v 19. minutě dali soupeři chybou v obraně možnost srovnat skóre. I přes náš velký tlak se skóre už do půle nezměnilo, škoda. Po půli se probral náš kanonýr Jirka Ivaník a v krátkém sledu udeřil ve 48. minutě a poté v 53. minutě. Skóre uzavřel v 83. minutě parádní střelou z přímého kopu do šibenice Petr Jendruščák. Téměř dvoumetrový brankář soupeře stačil jen pokrčit rameny… Estadio Tochovice tedy i potřetí v 1.A třídě nepoznalo porážku a domácí tým drží domácí neporazitelnost. V 6. kole zavítá tým na hřiště SK Hřebeč. Utkání se odehraje v sobotu 16. 9. 2017 od 10:15.

SK Tochovice – SK Černolice 4:1 (1:1)10

SK Tochovice: Šimůnek Vítězslav – Molnár Jakub, Jendruščák Petr, Ivaník Pavel, Macek Tomáš – Císař Jan, Lantora Jiří, Huňa Daniel, Ježek Filip (84´ Brychta Tomáš) – Ivaník Jiří (87´ Karcol Marek), Štochl Matěj

Sekce: Aktuálně