Ve středu 27. 9. 2017 jsme si od 16:30 dali repete s týmem Podlesí, od kterého jsme v lize dostali 6 fíků. Začali jsme aktivně, ale hned v 9. minutě jsme přišli o nejlepšího střelce Jirku Ivaníka, který se po individuálním průniku po křídle střetnul v souboji s hostujícím bekem a upadl tak nešťastně, že si zlomil klíční kost a pochroumal vazy v rameni. Minimálně podzim už si Jiřík bohužel nezahraje. Opět jsme zabodovali přes křídla a jak Jeny Císař, tak Filda Ježek se aktivně prosazovali. První branku utkání vstřelil právě po akci Jenyho Císaře ve 35. minutě David Havrlík – 1:0. Před naší brankou to občas vypadalo, že se hostující hráči vsadili o flašku Diplomatica, kdo vstřelí první gól… Pěkné akce končili mimo branku až jsme kroutili hlavami… Tak nějak jsme doufali, že se nám podaří dát uklidňující branku a stalo se tak v 82. minutě. Tu po centru zaznamenal snad nejmenší hráč na hřišti Filda Ježek – 2:0!!! Poté už jsme to dokopali a celkem zaslouženě vyhráli. Bohužel moc jsme nemysleli na výsledek, ale na Jirku…

SK Tochovice – KOVOHUTĚ Podlesí 2:0 (1:0)

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Brychta Tomáš (78´ Molnár Jakub), Jendruščák Petr, Ivaník Pavel, Havrlík David – Ježek Filip, Štochl Matěj, Macek Tomáš, Císař Jan – Ivaník Jiří (9´ Teska Karel), Karcol Marek (61´ Mourek František)

Sekce: Aktuálně