V 6. kole SPORT INVEST 1.A třídy jsme zavítali na hřiště týmu SK Hřebeč. V tomto utkání jsme se museli obejít bez Dana a Petra, kteří se museli věnovat svým mládežníkům. Těžko polemizovat, zda bychom s nimi Hřebeč porazili. Domácí měli zajištěnou výpomoc minimálně pomezních rozhodčích, kteří přehlíželi ofsajdové postavení domácích. Z jednoho takového dokonce skórovali. Dost těžko se potom chápe nadšení domácích fanoušků a pořadatelů, kteří tuhle „čistou hru“ nejenže neodsoudili, ale ještě se tím bavili… Tým domácích toho jinak moc nepředvedl. První branku jsme dostali ze samostatného průniku Kolaříka, kterého jsme se obávali dotknout, aby se nepískal faul. Druhou branku přidali domácí asi z dvoumetrového ofsajdu (hodnocení domácích fanoušku a pořadatelů). Na tuto branku jsme ale okamžitě odpověděli brankou Jenyho Císaře. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:1 pro Hřebeč. Po půli pokračovali ofsajdové úniky domácích, které ale zakončovali většinou „do jetele“. My jsme měli také šance, ale samostatný nájezd Karolka Partiky skončil na domácím brankáři a střela Pápy Ivaníka z hranice vápna po rohu zase nad brankou… Vyrovnáno bylo až v 75. minutě, kdy se trefil střelou z vápna David Havrlík. Další branku jsme už neviděli a tak utkání dospělo až do pokutových kopů. V něm selhali Pápa Ivaník a Filda Ježek. Domácí nedali pouze jednu penaltu a tak si připsali bodík navíc. Bod z venku bychom po událostech v první půli brali jako všemi deseti, ale po zahozených šancích z půle druhé jsme byli trochu zklamaní, že to nebyly body tři. V příštím kole přivítáme mužstvo Vestce. Hraje se v neděli 24. 9. 2017 od 16:30. Přijďte podpořit náš tým a udržet vítěznou šňůru na domácím hřišti!!!

SK Hřebeč – SK Tochovice 3:2 (2:1)

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Havrlík David (86´ Mourek František), Lantora Jiří, Ivaník Pavel, Macek Tomáš – Císař Jan, Partika Karol, Štochl Matěj, Ježek Filip – Ivaník Jiří, Černý Ladislav (45´ Brychta Tomáš)

Sekce: Aktuálně