Ve 4. kole SPORT INVEST 1.A třídy jsme zavítali do Jíloviště. Vedení jsme se ujali v 51. minutě díky hlavičce Ondry Slačíka po standardce. V 70. minutě navyšuje Jirka Ivaník střelou z vápna. V 85. minutě jsme dostali možnost pokutového kopu po faulu na Matese Štochla. Penaltu Peťovi Jendruščákovi ale gólman domácích pohově vykryl. V 89. minutě domácí snížili po hlavičce Siegla na konečných 2:1 pro hosty. V příštím kole se utkáme v neděli 10.9.2017 od 17:00 doma s týmem SK Černolice.

TJ Jíloviště – SK Tochovice 1:2 (0:0)

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Molnár Jakub, Jendruščák Petr, Slačík Ondřej (76´ Brychta Tomáš), Ivaník Pavel – Císař Jan, Partika Karol (77´ Nepivoda Miloš), Huňa Daniel, Ježek Filip (90´ Žáček Pavel) – Štochl Matěj, Ivaník Jiří

Sekce: Aktuálně