První utkání béčka na domácím hřišti proběhlo v sobotu 9. 9. 2017 od 17:00. Soupeřem byl B tým Kamýku n. Vltavou. Náš tým soupeře nijak nešetřil a po půli jsme mu dali „trojku“. Trefili se Petr Sadílek a po něm dvakrát Zdenda Krejčí. Ve druhé půli jsme nepolevili a nasázeli soupeři ještě pět branek. Nejprve se trefil Fery Mourek. Pak se Sáďa se Zdendou začali přetahovat o střelce utkání.  Nejprve Sáďa zkompletoval dvěma zásahy hattrick, který následně dotáhl v 65. minutě i Zdenda. Sáďa ale nakonec svůj střelecký účet uzavřel na 4. branky trefou v 85. minutě. Příští utkání sehrajeme na hřišti TJ Sedlice v sobotu 16. 9. 2017 od 17:00.

SK Tochovice B – TJ SOKOL KAMÝK NAD VLTAVOU B 8:0 (3:0)

SK Tochovice: Šimůnek Vítězslav – Svoboda Petr, Weikert Libor, Šimůnek Martin, Brychta Tomáš – Větrovský František, Teska Karel, Mourek František, Žáček Pavel – Sadílek Petr, Krejčí Zdeněk – Ivaník Jiří, Poledník Richard, Suchopár David, Suchopár Jiří, Čížek Pavel

Sekce: Aktuálně