První domácí utkání jarní části sezóny 2017/2018 jsme odehráli na neutrální půdě umělého trávníku 1.FK Příbram. V neděli 18.3.2018 jsme se utkali s týmem Podlesí a měli jsme jim z podzimu co vracet. Začali jsme skvěle, zezadu dobře kombinovali a nechali soupeře běhat. Zadní čtyřka dobře roztahovala hru a nedala soupeři dlouho „čuchnout“… Hned ve 4.minutě jsme se ujali vedení, kdy se hlavou prosadil Filip Ježek (nejnižší hráč SKT) – 1:0!!! Hosté v první půli až na pár průniků (které jsem přes náš objemný realizační tým neviděl) nebyli nijak nebezpeční a snažili se ubránit naše dravé a hravé hráče. Těsně před půlí se vlnila síť znovu, kdy Petr Jendruščák vyběhl ze stoperského postu, pohrál si s obranou soupeře a předložil parádní nabídku před bránu, kterou Filip Ježek využil k vedení 2:0!!! Po půli jsme bohužel trochu polevili a bylo to na hřišti znát. Soupeř nám nedával moc prostoru a chyby využíval k protiútokům. V 62. minutě jsme zaplatili za zbytečnou ztrátu balonu, kdy hostující Růžek překonal Lukyho Molnára střelou, která se otřela o tyč a zapadla do brány. Záhy jsme znovu získali dvoubrankový náskok díky úniku Karola Partiky, který v 67. minutě unikl středem hřiště a prostřelil hostujícího Zykána. Bohužel místo abychom utkání dohráli v klidu, jsme se ve sporné ofsajdové situaci místo hry soustředili na rozhodčího a nechali Červenku v 83. minutě snížit na 3:2… Opět jsme tedy neměli klidný závěr utkání. Ještě jednu loženku soupeře zhasil Molny skvělým zákrokem a poté jsme se již mohli radovat. Rychle jsme pobrali věci a až v teple kabiny zazněl náš vítězný pokřik.

SK Tochovice – TJ Kovohutě Podlesí 3:2 (2:0)

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Macek Tomáš, Slačík Ondřej, Jendruščák Petr (K), Lantora Jiří – Císař Jan (90´ Molnár Jakub), Huňa Daniel, Partika Karol, Ježek Filip – Štochl Matěj, Ivaník Jiří (89´ Havrlík David)

Sekce: Aktuálně