„ Příprava po koronavirové pauze začala 20.7. na domácím hřišti a až na výjimky se zúčastnili všichni hráči. Po dvou trénincích jsme vyrazili na soustředění do oblíbeného Mýta u Rokycan a hned na úvod se nám podařilo domluvit s domácím týmem přípravná utkání. Domácí nás vyučili z efektivity a na začátek přípravy nám nandali zaslouženého bůra, 5:2 (2:1) . O dva dny později bylo v rámci soustředění druhé utkání, a to s ambiciózním celkem Komárova. Komárov ukázal, že posbíraní hráči z vyšších soutěží kvalitu mají a po dvaceti minutách jsme prohrávali pouze o dva góly, což do poločasu ještě zvýšili. Druhý poločas vyzněl zase pro naše hráče a konečný výsledek 3:2 (3:0) se zdál s favoritem docela přijatelný. Po návratu ze soustředění nás čekal domácí Memoriál, kterého se zúčastnily týmy Sokola Bělčice, FK Junior Strakonice, U18 1. FK Příbram a náš tým. Vítězem se stalo naše mužstvo, kdy po vítězství 5:1 (2:1) nad celkem Bělčic a 4:0 (1:0) nad celkem ze Strakonic. Třetí místo uhájili mladíci z Příbrami. Poslední přípravný zápas se odehrál v Oseku, který hraje jihočeský krajský přebor. Po velmi dobrém výkonu v prvním poločase si naši hráči vytvořili komfortní náskok a do konce zápasu jej nadále udržovali. Vítězství 5:1 (3:0) bylo příjemné zakončení přípravy a těšíme se na mistrovská utkání. “