V 9. kole FITPARTNER GASTRO 1.B třídy jsme nepotvrdili formu z minulých 3 zápasů a prohráli 1:3… Důležité se odehrálo hlavně v posledních dvaceti minutách, kdy nejprve domácí v 73´ minutě skórovali a Dan Huňa viděl červenou kartu, poté o pět minut později domácí zvýšili na 2:0 a Jirka Ivaník snížil o další 4 minuty dále. Bohužel se nám v závěrečných minutách nepovedlo vyrovnat a v minutě devadesáté jsme inkasovali na 1:3.

FK Kosoř – SK Tochovice 3:1

Branky: 73´ Korynta Libor, 78´ Vladyka Tomáš, 90´ Bouška Milan – 82´ Ivaník Jiří

Sestava FK Kosoř: Krystník Pavel – Janoušek Adam, Bouška Milan (K), Rameš Ladislav, Korynta Libor – Kostelník Petr, Vladyka Tomáš, Šebek Jan, Boháč Milan – Šerák Bronislav (46´ Maršík Vojtěch), Linhart Radek

Sestava SK Tochovice: Molnár Lukáš – Janát Pavel, Ivaník Pavel (K), Lantora Jiří – Molnár Jakub, Huňa Daniel, Partika Karol, Jendruščák Petr, Vítek Jiří (68´ Havrlík David) – Černý Ladislav (80´ Brychta Tomáš), Ivaník Jiří

Další utkání nás čeká v sobotu 5.11.2016 na domácím hřišti s FK Lety.

Sekce: Aktuálně