příspěvky v sekci ‘Aktuálně’

Read the rest of this entry »

ONDRÁŠOVKA krajský přebor – 20.09.2020 16:30

Slovan Lysá nad Labem – SK Tochovice 3:2 (1:0)

STŘELCI: 29. Kříž Tomáš, 80. Veselý Ondřej, 85. Kříž Tomáš – 49. Vavruška Filip, 63. Vašek Martin

Sestava SK Tochovice: Beran Ondřej – Mourek František (46´ Vašek Martin), Janů Václav, Ivaník Pavel, Čížek Miroslav – Vavruška Filip (73´ Skočdopole Martin), Balík Tadeáš, Sirotek Petr (82´ Pazderník Martin), Matoušek Adam (82´ Matějka Ondřej), Ivaník Jiří [K] – Jendruščák Petr

Připraveni: Vančát Milan



Read the rest of this entry »

III. třída sk. A – 6. 9. 2020 17:00

SK Tochovice B – Sokol Pičín 4:6 (2:3)

STŘELCI: 45. Štván Filip, 45. Matoušek Adam, 51. Štván Filip, 71. Hokr Václav – 22. Pytelka Vítězslav, 24. Zholudef Timofey, 40. Kuba Jiří, 64. Cihelka Martin, 73. Pytelka Vítězslav, 90. Zholudef Timofey

Sestava SK Tochovice B: Vančát Milan – Purkart Tomáš, Teska Karel [K], Lantora Jiří, Vítek Jiří – Wolf Alex, Čížek Josef, Bažant Matěj, Kubát Tomáš – Matoušek Adam, Sadílek Petr

Střídali: Štván Filip, Valta Martin, Hokr Václav, Sandr Josef, Karcol Marek

OP mladší přípravky A13.09.2020 10:00

SK Tochovice – TJ Slavoj Obecnice 14:9 (8:5)

Sestava SK Tochovice B: Balcar Jan – Černý David [K], Čilo Filip, Čilo Šimon, Helmich Matěj – Kazdová Nela, Klement Ondřej, Kolář Jan, Kvirenc Roman – Kvirenc Teo, Levý Erik

Střídali: Šíma Petr, Svoboda Richard

ONDRÁŠOVKA krajský přebor – 12.09.2020 17:00

SK Tochovice – FK Kosoř 5:2 (2:1)

STŘELCI: STŘELCI: 5. Janoušek Adam (vl.), 44. Jendruščák Petr (pen.), 61. Jendruščák Petr, 71. Vašek Martin, 83. Matoušek Adam – 43. Slunéčko Jakub, 87. Kratochvíl Kryštof (pen.)

Sestava SK Tochovice: Beran Ondřej – Mourek František, Janů Václav, Benda Michal, Čížek Miroslav – Vašek Martin, Ivaník Pavel (81´ Balík Tadeáš), Vavruška Filip (67´ Matějka Ondřej), Sirotek Petr (81´ Skočdopole Martin), Ivaník Jiří [K] (75´ Matoušek Adam) – Jendruščák Petr

Připraveni: Bažant Matěj, Pazderník Martin, Vančát Milan

Read the rest of this entry »

III. třída sk. A – 6. 9. 2020 17:00

FC Višňová – SK Tochovice B 7:1 (5:0)

STŘELCI: 5. Švehla Pavel, 7. Pinkava Jan, 15. Burian Tomáš, 20. Korynta Vojtěch, 30. Pinkava Jan, 48. Pinkava Jan, 52. Pinkava Jan – 65. Kubát Tomáš

Sestava SK Tochovice B: Purkart Tomáš – Svoboda Petr, Teska Karel [K], Weikert Libor, Sivák Štefan – Vítek Jiří, Čížek Josef, Kubát Tomáš – Štván Filip, Suchopár David

Střídali: Valta Martin, Stulík Tomáš, Hokr Václav, Karcol Marek, Žáček Pavel

ONDRÁŠOVKA krajský přebor – 6. 9. 2020 17:00

SK Lhota – SK Tochovice – 1:2 (1:0) pen 3:5

STŘELCI: 8. Novotný Pavel – 58. Sirotek Petr , rozh. pen. Beran

Sestava SK Tochovice: Beran Ondřej – Matoušek Adam (46´ Sirotek Petr), Janů Václav, Benda Michal, Čížek Miroslav – Vašek Martin (89´ Mourek František), Ivaník Pavel, Pazderník Martin, Balík Tadeáš, Skočdopole Martin (53´ Ivaník Jiří) – Jendruščák Petr [K] (77´ Matějka Ondřej)

Připraveni: Vavruška Filip

OP mladší přípravky A – 5. 9. 2020 10:30

SK Březnice 1918 – SK Tochovice 4:11 (2:7)

STŘELCI: 3x Záruba Samuel, Žid Jan – 3x Černý David, Helmich Matěj, Kolář Jan, Klement Ondřej, Kvirenc Roman, Kvirenc Teo, Šíma Petr, Svoboda Richard, Čilo Filip

Sestava SK Tochovice B: Balcar Jan – Černý David, Čilo Filip, Čilo Šimon, Helmich Matěj – Kazdová Nela [K], Klement Ondřej, Kolář Jan, Kvirenc Roman – Kvirenc Teo, Levý Erik

Střídali: Šíma Petr, Svoboda Richard