Dne 14. 10. 2017 jsme v 15:30 přivítali tým FK Komárov. Utkání jsme rozehráli dobře a po 43. minutách jsme vedli po brankách Filipa Ježka, Dana Huni a Karola Partiky 3:0, ale těsně před půlí jsme nechali hosty srovnat. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:1. V druhé půli hosté obrátili stav na 4:3, abychom i my zaveleli k obratu na 5:4 po penaltě Petra Jendruščáka a druhém zásahu Filipa Ježka. Bohužel jsme ale inkasovali 7 minut před koncem a šlo se na penalty, které lépe zvládli hosté a získali bod navíc.

SK Tochovice – FK Komárov 5:6 (3:1) Pen: 4:5

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Teska Karel, Ivaník Pavel, Jendruščák Petr, Molnár Jakub (71´ Brychta Tomáš) – Ježek Filip (82´ Janát Pavel), Partika Karol, Huňa Daniel, Císař Jan – Štochl Matěj, Havrlík David (59´ Černý Ladislav)

Sekce: Aktuálně