Dne 4. 11. 2017 jsme zavítali na hřiště našeho „oblíbeného“ soupeře z Kosoře. Vybaveni kamerou pro případ, že by se domácí uchýlili k nějaké nekalé taktice, jsme věřili v utkání v duchu fair play. Připraveni jsme byli dobře a hned v 19. minutě jsme zahájili symfonii s číslem 18. Matěj Štochl je v posledních zápasech v neuvěřitelné formě. A pokud zrovna góly nedává, tak pomáhá šance vytvářet a svým pohybem na hřišti otvírá prostor pro další hráče. V 34. minutě zvýšil na 2:0 v pohodě hrající David Havrlík a byly jsme na cestě k pohodlné výhře. Bohužel o tři minuty déle soupeř snížil a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 z našeho pohledu. Po změně stran pak Matěj vymazal naděje domácích na bodový zisk když nejprve v 54. minutě navýšil naše vedení na 3:1 a následně v 66.minutě dovršil hattrick – 4:1!!! Kosoři se ještě v 76. minutě podařilo snížit, ale číslo 18 se rozhodně nesmířilo s nějakým dramatem na konec a v 85. minutě uzavřelo skóre na 5:2. V příštím kole se naposledy v podzimní části sezony představíme na domácím hřišti a budeme se chtít rozloučit s rokem 2017 výhrou. Zápas s Knínem začíná v sobotu 11. listopadu od 10:15.

FK Kosoř – SK Tochovice 2:5 (1:2)

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Lantora Jiří, Slačík Ondřej, Jendruščák Petr, Teska Karel – Císař Jan (87´ Brychta Tomáš), Huňa Daniel, Partika Karol, Ježek Filip (85´ Janát Pavel) – Štochl Matěj, Havrlík David (70´ Molnár Jakub)

Sekce: Aktuálně