„ Do Lysé jsme odjížděli s vírou, že můžeme uspět. Domácí od začátku dali najevo, že brejkový způsob boje bude pro ně dnes cesta k úspěchu. Brejky proměnily z našich chyb v rozehrávce a i první gól byl po naší hrubé chybě, kterou využil domácí Kříž. Naši hráči drželi míč, ale kombinace byla pomalá a často i velmi nepřesná. Přesto jsme si vytvořili několik dobrých šancí. Bohužel ani v nejvýhodnějších pozicích jsme branku nevstřelili. V závěru poločasu jsme dostali šanci kopat penaltu, ale i tuto tutovku jsme zazdili. Promarnili jsme první půli, ale do druhé naši hráči vstoupili aktivně a domácí nestíhali naši kombinaci chytat. Díky zvýšené rychlosti se povedlo zápas otočit, kdy po centru Čížka Vavruška hlavičkou usměrnil míč k pravé tyči a nedlouho poté kolmicí mezi beky vyslal Matoušek Jirku Ivaníka, který centrem našel volného Vaška. Bylo veseleji a nadále jsme drželi domácí na vlastní polovině. V těchto chvílích vypadali domácí smířeni s osudem a šance našich hráčů klepali na dveře zvýšení skóre. No jo, ale pokud neproměníme tyto šance, v této soutěži se to nepromíjí. Místo klidu na kopačkách jsme panikařili a domácím hrubými chybami nabídli nejen vyrovnání, ale i vítězný gól, přestože hráli v deseti hráčích. Závěr zápasu patřil domácím bojovníkům a my bychom si měli umět přiznat, že dnes jsme si body svými chybami nezasloužili. Bylo to velmi hořké, ale také poučné. Domácím gratulujeme a my se pokusíme o překvapení ve Hvozdnici s tamní Povltavskou Akademií.
Děkujeme našim fanouškům, kteří cestovali daleko, aby viděli náš nemastný výkon. Jsme povinni minimálně jim ukázat, že hrát umíme lépe. “

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář