„ Dohrávka ve Hvozdnici, kde hraje své zápasy Povltavská akademie „B“ byla velmi obtížná. Terén byl podmáčený a domácí posíleni hráči z A týmu. Hned v úvodu se do nás zakousli a po první obdržené brance jsme měli ještě ve dvou případech velké štěstí, že domácí střelci selhali. Po čtvrthodině hry jsme se začali vyrovnávat soupeři a pomalu atakovali obranu. Postupně se projevovala rychlost našich křídelních hráčů a zejména podpora Čížka s Vaškem vyvolávala v soupeřově obraně velké zmatky. Proto přišlo v závěru poločasu zasloužené vyrovnání. Po centru Jendruščáka, v náběhu trefil míč Matoušek a zcela nepokrytý Vašek vyrovnal. Branka do šatny našim hráčům vlila síly do druhéhu poločasu a brzy jsme šli do vedení. Janů zachoval klid na soupeřově vápně a uvolnil Pazderníka, který křížnou střelou poslal náš tým do vedení. Domácí byli opaření a naši hráči si vytvářeli další šance. Rychlost byla naší předností a kolmice Pazderníka nacházeli dobré prostory k útoku. Po jednom takovém se řítil Vašek sám na brankáře a jeho střela od břevna dolu už, už volala po gólu, ale naštěstí vše sledoval J. Ivaník a hlavičkou pojistil vedení na 3:1 proto náš tým. Nadále jsme domácí nepouštěli k naší brance do vyložených pozic, až v závěru se prosadil domácí střelec po rychlé akci. Závěr sehráli naši hráči velmi dobře a navíc po Jendruščákově centru z PVK pojistil vítězství krásnou rybičkou Janů. Jsme moc rádi za body z Hvozdnice, protože domácí mají velmi silný tým. Je třeba vyzvednout týmovou práci a zasloužené tři body vezeme domů. Našim fanouškům jsme tak napravili chutě z nepovedeného zápasu v Lysé. “

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář