„ Jak dokonale darovat hostům body bylo k vidění dnes v Tochovicích. Počátek zápasu byl vyrovnaný. První nákop do našeho vápna znamenal první potíže a po odražení míče od našeho stopera šel do vedení soupeř 0:1. Naši hráči si přesto věřili a snažili se útočit. Hosté nestíhali naší kombinaci a byla otázka času, kdy se dorovnáme soupeřovu vedení. V polovině poločasu přišla další nešťastná chvilka. Na půlící čáře u diváků byl nekompromisně podražený Vavruška. K údivu všech se pokračovalo a centr do našeho vápna nevypadal až tak nebezpečně, jak to nakonec skončilo. Štěstí, které nás pomohlo držet ve Hvozdnici, doma nefungovalo a nedorozumění našeho brankáře s obráncem, znamenalo vlastní gól a soupeřovo vedení o dvě branky. Ani toto naše hráče nezlomilo, ale opět nakoplo a příkladně všichni bojovali pro obrat. Nedlouho poté z našeho tlaku snížil Vavruška trefil přízemní bombou na 1:2. Do konce poločasu se naši borci snažili vyrovnat, ale vše mělo přijít až ve druhé půli. Hosté se zaměřili jen na bránění v těsném bloku, ale postupně se našim hráčům dařilo nacházet kombinací mezery a přišel obrat. Po přiklepnutí Jendruščáka a centru Matouška se trefil parádně z první Vašek a srovnal skóre. Naši hráči moc toužili po úspěchu a nenechali jsme hosty vydechnout. Přímý kop zahrával Jendruščák a našel ve výskoku Janů, který skvěle trefil hlavičku na dlouhou tyč a poslal náš tým do zcela zaslouženého vedení. Bohužel jsme další šance neproměnili a přišel závěrečný trest. V poslední možné minutě jsme chybovali a následnými doplňujícími chybami zahrál náš bek ve vápně rukou. Z penalty hosté srovnali a šlo se do penalt. Pokutové kopy byly zahrané z naší strany v duchu frustrace ztraceného vítězství a hosté nám vzali i druhý bod. No, co dodat. Nevyhrál lepší tým, ale naše obrovské a školácké chyby nás stáli výhru. Přesto je třeba hráče pochválit. Na hřišti nechali všechno, ukázali dobrý fotbal, což ocenili i naši fanoušci závěrečným potleskem. Příští tři kola nás čekají favorité soutěže a uvidíme, koho se nám podaří překvapit.“

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář