Byl to skvělý zápas s perfektní atmosférou a moc pěkným fotbalem. Hosté přivezli svůj kotel a naši diváci se vůbec nenechali překřičet. Skvělá atmosféra. Moc všem díky!!!Marek Zárybnický

„ Ve středu jsme zažili další historický moment, kdy jsme přivítali v celostátním poháru MOL CUP Baník Most. Shodou okolností si proti svému bývalému chlebodárci nezahrál z rodinných důvodů Petr Jendruščák, ale i tak jsme si se soupeřem nic nedarovali. Od začátku se hrál pohledný a svižný zápas, který diváky bavil až do úplného závěru. Hosté se prosadili hned v úvodu a po naší hrubce, šli patičkou do vedení 0:1. Naši hráči měli snahu a vytvářeli jsme si akce spíše z rychlých protiútoků, přesto jsme mohli srovnat. Na hostech byla vidět větší jistota a lehkost v kombinaci, ale pokud se dostali přes jednu obrannou „hradbu“, ztroskotali většinou na hradbě druhé. Naši hráči bojovali o každý metr a soupeři tento způsob moc nevyhovoval. I ve druhé půli jsme se zaměřili na boj z blízka a těžili jsme z velké chuti otočit výsledek. Nakonec se v 69´Podařilo, kdy Vašek uvolnil Pazderníka, který po zranění ukázal, jak má vypadat zakončení ze střední vzdálenosti 1:1. Chvíli poté mohl zvýšit po centru osamocený Mourek, ale neprosadil se na zadní tyči. Zhruba do 80´byli naši hráči aktivnější a zlobili. Hosté se otřepali z vyrovnání až poté a zvýšili důraz. V závěru druhé půle nás hosté zatlačili, ale Beran vše ve vápně vyřešil nebo šla jedna hlavička těsně vedle naší branky a šlo se do prodloužení. V prvním prodloužení byli hosté kombinačně lepší a nám pomalu docházela střídání;-). Hned v počátku druhého prodloužení se po kombinaci z levé strany trefil hlavou hostující Matyáš a hosté vedli 1:2. Ani to naše srdnaté bojovníky nezlomilo a šli za vyrovnáním. Dopomohla tomu i chyba brankáře hostů, který při napadání Vaška s Ivaníkem neudělal dobrý dotek a po souboji se míč objevil před Pazderníkem, který z poza vápna trefil odkrytou branku k obrovské radosti nás i našich diváků 2:2. Nakonec v prodloužení jsme zažili ještě jedno drama. V našem vápně si hostující hráč šikovně pokryl míč a byl faulován. V předposlední minutě zápasu tedy hosté kopali penaltu. Beran úmysl vystihl a chytl míč. Neuvěřitelný!!! Ten výbuch radosti diváků nikdy neomrzí. Nicméně, Beran rychle rozehrál a naši hráči postupovali čtyři na dva hostující beky. Strašná škoda, že jsme toto nevyřešili mnohem lépe, šlo to rozhodnout. No nic, penalty jsou o hlavě a zvlášť v těchto vypjatých chvílích. Volba přišla na tzv. horní branku a první série 1:1, poté už dávali branky jen hosté a odvezli si postup do druhého kola poháru. Jestli jsme měli být v poháru jen jeden zápas, tak jsme zažili všechno, co je možné. Byl to skvělý zápas s perfektní atmosférou a moc pěkným fotbalem. Hosté přivezli svůj kotel a naši diváci se vůbec nenechali překřičet. Skvělá atmosféra. Moc všem díky!!!! “