Dnes to nebyl náš den a nezasloužili jsme si nic jiného, než porážku. “ – Marek Zárybnický

„ Po náročném utkání ve středu jsme zajížděli do Poříčan s nadějí, že můžeme domácí zaskočit. Hned v první minutě se plán mohl vyvíjet dobře, ale to by Vašek musel proměnit sólo pod tlakem dvou stíhajících obránců. Bohužel, nepodařilo se proměnit a domácí si mohli oddychnout. Poté to byl místy boj s domácími a naši hráči se neuměli přes vyspělejší soupeře prosadit. Hra byla spíše bojovná a díky menšímu prostoru často přerušovaná. Ve 28´jsme neubránili vhazování v blízkosti vápna a po několika nedůrazných zásazích našich hráčů se domácí střelec prosadil šajtlí k levé tyči Beranovo branky na 1:0. Ani poté jsme neměli dostatek svalové hmoty k přetlačení domácích v soubojích, ale pokud jsme kombinovali po zemi a přesně, vytvářeli jsme si dobré pozice. Bohužel, ani Matoušek netrefil volného Sirotka, ani Čížek netrefil zcela volného Matouška před brankou. Do druhé půle jsme odcházeli plní odhodlání a hned v úvodu se prosadil Vašek a vybídl nabíhající spoluhráč ve vápně, ale nic z toho nebylo. Upřímně řečeno, sil na zatlačení domácích moc nezbylo, tak se opakoval podobný scénář z první půle. V 68´min z vhazování se nám po nedorozumění dostali domácí za záda a nekompromisně přesnou kombinací zvýšili vedení na 2:0. To byl a často je velký rozdíl mezi našimi borci a soupeřem. Kvalita, přesnost přihrávky a důraz v zakončení se musíme chtě nechtě naučit. Ještě v závěru jsme měli dvě velmi zajímavé možnosti, ale obětavý domácí obránce v poslední chvíli skočil do střely Vokurky. Dnes to nebyl náš den a nezasloužili jsme si nic jiného, než porážku. Únava z náročného týdne byla s přibývajícím časem znát na našem výkonu. Pokud si ale vypracujeme několik úniků a možností přihrát si do finále, jednoduše se musíme naučit zklidnit a přesně přihrát, abychom i my mohli gólově potrestat. Poučíme se a víme, že tohle je zatím náš velký problém. Soupeři nás naopak z podobných akcí nemilosrdně trestají a sbírají body. Divákům děkujeme, že i přes úmorné vedro a dálku nás přijeli podpořit. Doma nás čeká lídr tabulky a my se budeme chtít prezentovat v mnohem lepším světle, než dnes. “