„ Tato remíza chutná stejně, jako porážka. “ – Marek Zárybnický

„ Ani pátý pokus nebyl za všechny body, přestože jsme šancí měli na dva zápasy. Hned v úvodu jsme mohli jít po Sirotkovo uvolnění do vedení. Brankáře překonal, ale zpomalený míč jeho zákrokem domácí bek vykopl z prázdné branky. Vzápětí nás domácí zaskočili dlouhým autem do vápna natolik, že jsme prohrávali 1:0. Pozitivní bylo, že se naši hráči nezalekli a odvážně se pouštěli do dalších kombinací. Vyrovnání zařídil útok po levé straně, kdy Jendruščák našel Duška, který zpětnou kličkou překonal obránce a velmi povedenou střelou umístil míč k levé tyči domácí branky 1:1. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný zápas bez výrazných šancí. Do druhého poločasu se nám podařilo vstoupit pěknou kombinací od Berana přes Pazderníka a kolmice mezi beky našla nabíhajícího Sirotka. Ten svůj únik využil a vedli jsme o gól. Domácí nás opticky zatlačili k obrannému valu, ale bez efektu a šancí. Těžili ze standardek, kde výšková převaha byla patrná, ale Beran si s centry ve vzduchu poradil. Naopak, naši hráči si postupně vytvářeli velké šance z brejků. Bohužel, s jejich proměňováním jsme na štíru a místo sedmi bodů máme pouhé dva. Bavíme se o situaci v nastavení, ale být to čtyři, pět jedna, nebylo v nastavení, co řešit. Naše chyba!!! Pokud se v této soutěži máme udržet, bude třeba koncovku zvládat efektivněji. Kdybychom si šance ani nevytvářeli a byly bychom mimo mísu, tak OK. My si však šancí vytvoříme poměrně dost, přestože nastupujeme proti této kvalitě. Pak je to často jen a jen o nás a jen my si kazíme bodové zisky sami. Tato remíza chutná stejně, jako porážka, ale jedná se o plusový bod z venku. Nyní jedeme do Kolína, který je na podobné úrovni s Vysokým Mýtem. Ano, bude to těžký boj, ale zápas začíná 0:0!!!!! “