Neděle 1. 10. 2017, 16:00, stadion SK Tochovice. Soupeř Union Cerhovice. Cíl, jasná výhra a návrat na vítěznou vlnu!!! V 6. minutě kopeme přímý kop a k exekuci se staví Petr Jendruščák – 1:0!!! Bohužel ve 14. minutě dáváme soupeři vyrovnání po nešťastném odskoku balónu – 1:1… Poté se bavíme psími kusy pana rozhodčího, který s nastřelenými kulkami začal řídit utkání velmi nevšedním způsobem… 😀 Ve 34. minutě se po hlavičce Davida Havrlíka probije mezi dvěma hráči Filda Ježek a nekompromisně zakončuje na bližší tyč – 2:1!!! No a pak přichází asistenční smršť Jenyho Císaře, který třikrát asistuje u branek Matěje Štochla ve 42. a 70. minutě a pak Tomáši Brychtovi na první branku v 1.A třídě v 81. minutě!!! Konečné skóre tedy 5:1, ale mohlo to být klidně víc. Příští kolo nás přivede na hřiště Libušína. Hraje se v sobotu 7. 10. 2017 od 15:30.

Tochovice – Union Cerhovice 5:1 (3:1)

SK Tochovice: Molnár Lukáš – Molnár Jakub, Jendruščák Petr, Slačík Ondřej (58´ Ivaník Pavel), Teska Karel – Císař Jan, Macek Tomáš, Partika Karol, Ježek Filip (75´ Karcol Marek) – Havrlík David (72´ Brychta Tomáš), Štochl Matěj

Sekce: Aktuálně