Béčko odcestovalo v neděli 3. 9. 2017 do Rosovic kde se od 10:30 utkalo s domácím B týmem. První půle se nesla v duchu zahazování šancí na obou stranách. Po půli jsme se brankou Franty Větrovského z 51. minuty ujali vedení, ale nepodařilo se nám vedení potvrdit a záhy jsme inkasovali po průniku na pravé straně a závarem ve vápně. Zápas dospěl k pokutovým kopům, ve kterých Víťa Šimůnek trochu ztrapnil exekutory domácích. Dvě penalty chytil a jednu sám dal. První body jsou jako kamínky, které začnou lavinu. Tenhle tým na to prostě má!!! Může to potvrdit v sobotu 9.9.2017 od 17:00 proti B týmu Kamýku nad Vltavou.

TJ Sokol Rosovice – SK Tochovice 1:2, pen 2:4 (0:0)

SK Tochovice: Šimůnek Vítězslav – Svoboda Petr, Weikert Libor, Šimůnek Martin, Brychta Tomáš, Větrovský František, Poledník Richard, Karcol Marek, Žáček Pavel, Sadílek Petr, Černý Ladislav, Purkart Tomáš, Kočovský Zdeněk, Teska Karel, Trčka Václav, Suchopár David

Sekce: Aktuálně