SPORT INVEST I.A třída skupina A – 29.9.2019

Sokol Kovohutě Podlesí – SK Tochovice 0:3 (0:1)

Branky: 30´ Jendruščák z PK, 70´ Ivaník J., 79´ Sirotek

Rozhodčí: Chládek – Votruba, Zuskin, delegát Macháček

ŽK: 4:3 , ČK: 1:0

Sestava SK Tochovice: Beran – Čížek, Ivaník P., Jendruščák, Benda – Vavruška (84´ Bažant), Balík, Pazderník (90´ Molnár) – Vašek, Ivaník (86´ Havrlík), Matějka (67´ Sirotek) Připraven: Lantora

„ Očekávané derby zvládli naši hráči bravurně. Po počátečním tlaku domácí jsme přežili dvě velké možnosti na vedení. Domácí střelci pohrdli a naši hráči pomalu přebírali kontrolu nad zápasem. Dařilo se nám většinou vést útoky po lajnách, ale bez výsledku. Ve 25 min. pěkně kombinoval Vavruška s Ivaníkem a Vaškem, jehož střela neměla potřebnou razanci. Poté vyslal pěknou kolmicí Jendruščák J. Ivaníka do úprku a domácí hráč jeho střelu na poslední chvíli skluzem zablokoval na roh. Rohový kop byl pro domácí osudný. Domácí obránce se po jeho zahrání nezorientoval dobře a volejbalovým způsobem odehrál míč. Rozhodčí ukázal na puntík a Jendruščák proměnil penaltu v naše vedení. Poté jsme drželi míč na našich kopačkách a Čížek s Ivaníkem mohli zvýšit, ale domácí brankář byl proti. V závěru první půle jsme přežili třetí a poslední šanci domácích. Po rohovém kopu vznikla těžká situace u naší branky a P. Ivaník nadvakrát odkopával míč z brankové čáry. Do druhé půle jsme si nesli vedení a na sebevědomí našich hráčů to bylo znát. Domácí naši borci k ničemu nepustili a skvělým pohybem a vyspělým výkonem domácí útoky ničili v zárodku. Po nesmyslném vyloučení domácího hráče za úder do J. Ivaníka obličeje, ovládli naši hráči hru zcela. Přicházeli šance a za chvíli se nám podařilo odskočit na dvě branky. Pazderník se Sirotkem zakombinovali a kolmice našla v náběhu J. Ivaníka, které obstřelil domácí brankáře k levé tyči. Chvíli poté rozhodl zápas Sirotek, který využil přihrávky Pazderníka mezi beky domácích a nadvakrát uklidnil naše diváky. Do konce zápasu mohlo být s domácími mnohem hůře, ale brankář Podlesí byl proti navyšování skóre. Naše mužstvo zaslouží velkou pochvalu. Po úvodní jalové desetiminutovce se naši hráči srovnali a těžký zápas dovedli k vítěství. A samozřejmě se vše povedlo i ke spokojenosti našich fanoušků, kteří se sešli opět v hojném počtu. Děkujeme za podporu. “

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář