SPORT INVEST I.A třída skupina A – 26.10.2019

SK Votice – SK Tochovice 1:5 (1:3)

Branky: 27´ Tábořík – 14´a 43´z PK Jendruščák, 2´ Matějka, 66´ J. Ivaník, 72´ Sirotek

Rozhodčí: Zdeněk – Blatný, Drábek, delegát Štefan

ŽK: 1:2

Sestava SK Tochovice: Beran – Čížek, Benda, P. Ivaník (81´ Slačík), Bažant (64´ Pazderník) – Balík, Huňa – Matějka (55´ J. Ivaník), Vavruška (74´ Molnár), Sirotek – Jendruščák

„ Do Votic jsme jeli s velkým respektem a chtěli jsme využít většího hřiště ke kombinaci. Domácí oslabeni o své dva pilíře nám ochotně od první minuty ustoupili a nechali se zatlačit. Naši hráči toho brzy využili a sklepnutí Sirotka využil chladnokrevně Matějka. Nadále jsme byli aktivní a v kombinacích pokračovali. Po čtvrt hodince vymyslel pěkný pas Huňa na Jendruščáka a náš kanonýr se nespletl. Další šance měli Matějka se Sirotkem, ale nevyužili dobrých přihrávek. Poté domácí převzali aktivitu a nám kombinace vázla. Z pravé strany se hromadili centry do vápna, z nichž jeden domácí hráč skluzem využil ke korekci skóre. To znovu probudilo naše hráče a závěr poločasu patři opět našim barvám. Kolmice Vavrušky na Sirotka znamenala úprk směrem k brance domácích, ale v poslední chvíli domácí bek zatáhl ruční brzdu. Naštěstí pro nás se letos Jendruščák nemýlí a vedli jsme o dvě branky znovu. Vstupem do druhé půle jsme nechtěli hazardovat, jako před čtrnácti dny v Jílovišti a lépe si naši hráči pohlídali míč pod kontrolou. Po pěkné kombinaci mohl Matějka do prázdné potvrdit svůj velmi dobrý výkon, ale střela mu nesedla a z pěti metrů přestřelil. Soupeř byl v těchto chvílích na lopatkách a s velkými obtížemi odvracel nebezpečí. Za chvilku už zazvonilo počtvrté. Střídající J. Ivaník si naběhl do volného prostoru, kde ho našel pěkně Jendruščák. J. Ivaník důrazně a skvěle proměnil. Pohodu na našem mužstvu potvrdil i Sirotek, který využil nádherného pasu Pazderníka a potvrdil svůj nejlepší výkon v našem dresu. Závěr zápasu se dohrával již v poklidu a s míčem na našich kopačkách. Naši hráči opět potěšili naše neúnavné diváky a zaokrouhlili bodový zisk na velmi pěkných třicet bodů. “

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář