SPORT INVEST I.A třída skupina A – 2.11.2019

SK Tochovice – TJ Sokol Klecany 4:1 (3:1)

Branky: 16´a 37´ J. Ivaník, 1´ Vavruška, 71´ Vašek – 11´ Pfeifer

Rozhodčí: Kinčl – Kratochvíl, Lambev, delegát Nepovím

ŽK: 2:2

Sestava SK Tochovice: Beran – Čížek (84´ Bažant), Jendruščák, P. Ivaník, Benda – Pazderník, Balík, Vavruška (82´ Molnár) – Vašek, J. Ivaník (87´ Slačík), Sirotek (64´ Matějka) Připraven: Havrlík

„ Domácí utkání s mužstvem Klecan slibovalo tuhý boj o čelo tabulky. Slušná divácká návštěva od začátku viděla naše hráče hrající ve velké formě. Hned v první minutě zakombinovali Pazderník s Balíkem, který kolmicí vyslal Čížka. Čížek našel na zadní tyči Sirotka, který jemnou levačkou nabídl Vavruškovi prázdnou hostující branku. Vavruška nepohrdl a poslal naše mužstvo do vedení. Dalších deset minut mohlo zamávat skóre zápasu, ale střeleckou mušku u pěti šancí jsme neměli dobrou. Poté jsme nezachytili hostující útok a po centru naším vápnem se prosadil ostrostřelec soupeře šestačtyřicetiletý Pfeifer a bylo srovnáno. Branka nás na chvilku ovlivnila a poté se naši hráči opět pustili do útoku. Aktivita středové řady podporované křídly byla naší velkou silou a hosté toto nestíhali řešit. Proto se brzy prosadil střelecky disponovaný J. Ivaník a znovu strhl vedení na naší stranu. Poté se znovu připomněl hostující útočník, ale Beran byl na svém místě připravený a šanci zmařil. Ještě jednou nás po střele z poza vápna podržel Beran a od té doby bylo na hřišti jen naše mužstvo. Z mnoha šancí se skvěle prosadil J. Ivaník podruhé a hokejovým blafákem náš tým poslal do dvoubrankového vedení. Hostující brankář se překonával i ve druhé půli, kdy se hrálo prakticky na jednu branku, ale trefit se mezi tyče nebo překonat skvěle chytajícího brankáře byl pro nás nadlidský úkol. V polovině druhé půle se chytře prosadil agilní Vašek. Po kombinaci 30 metrů od branky hostů si vzal míč pod kontrolu. Když se chystal přihrát a hosté chtěli naše útočníky chytit do ofsajdové pasti, úmysl si rozmyslel a s míčem u nohy utekl všem zadákům hostů. Stejně tak bravurně vyřešil i koncovku a vedli jsme o čtyři branky. I nadále jsme měli veliké brankové příležitosti, ale potence byla mizerná. Každopádně jsme opět doma vyhráli a tímto vítězstvím udělali rázný krok v boji o čelo tabulky. Děkujeme opět našim diváků, kteří i v zimním počasí našli cestu a neúnavně nás povzbuzovali. Vážíme si toho a moc děkujeme. Příští kolo nás čeká Sedlec Prčice a po výsledcích posledních kol to nebude jednoduché, přesto věříme, že udržíme šňůru bez porážky. “

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář