SPORT INVEST I.A třída skupina A – 10.11.2019

TJ Sokol Sedlec-Prčice – SK Tochovice 2:1 np. (1:1)

Branky: 13´ Kabíček – 32´ Pazderník

Rozhodčí: Babák – Pudil, Blatný delegát Kabyl

ŽK: 2:2

Sestava SK Tochovice: Beran – Čížek (71´ Bažant), Jendruščák, P. Ivaník, Benda – Huňa (83´ Havrlík), Balík – Vašek, Pazderník, Matějka (64´ Sirotek) – J. Ivaník (64´ Vavruška)

„ Velmi pěkná návštěva a silně nabuzený soupeř nám stál v cestě ve 14.kole. Domácí posilněni skalpem výborného Libušína si chtěli od začátku vyšlápnout i na naše mužstvo. Přesto se dostávali do slibných akcí naši hráči, ale nepovedené přihrávky nás stáli úspěšnější vstup. Domácí po čtvrthodince dvakrát zahrozili a poprvé Beran vyrazil na roh. Podruhé už byl na střelu z hranice vápna do pravé šibenice krátký a domácí vedli. Naši hráči se nenechali zahanbit a hrozili jsme útoky po lajnách. Domácí obětavostí narušovali naše útoky a v soubojích si počínali nemilosrdně, ale férově. To nám velmi nechutnalo. Přesto Vašek a Matějka utíkali svým strážcům. I Ivaník dokázal v situacích jeden na jednoho obehrát soupeře, ale dnes přihrávka před branku nebo na vápno byla pro nás obtížná a nepřesnosti narůstaly. Až po půl hodně hry se opět J. Ivaník prosadil jeden na jednoho na pravé straně pokutového území a skvěle předložil Pazderníkovi, který z prostoru penalty z jedné vyrovnal. Nadále jsme měli více ze hry, ale domácí nás k brance nepustili moc blízko. Ve druhé půli se očekával podobný průběh hry. Domácí hnáni svými fanoušky srdnatě bojovali a my se k souvislejší akci nedostali. V závěru chtěli strhnout naši borci vítězství na naši stranu a domácí využívali chyby v rozehrávce k rychlým brejkům. Pěknou střelu z poza vápna do šibenice vytáhl pohotově Beran a dva samostatné nájezdy také pochytal. Tím nám zachránil alespoň bod z venkovního zápasu, což znamená, že náš tým deset utkání neprohrál v normální hrací době!!, slušný počin. Naše diváky jsme tentokrát hrou moc nenadchli, ale utkání bylo tvrdé, rychlé a vyrovnané. V penaltách jsme to nezvládli a druhý bod zaslouženě zůstal v rukou týmu Sedlec-Prčice. Poslední domácí a zároveň podzimní zápas odehrajeme nezvykle dopoledne a věříme, že nejen potěšíme naše věrné diváky, ale i zdárně zakončíme tuto úspěšnou část sezóny. “

Marek Zárybnický – trenér SK Tochovice
Sekce: Aktuálně

Přidat komentář